Pósfai Gábor belügyminiszter néhány nap után visszavonta Tóth Tamás Bács-Kiskun megyei rendőrfőkapitány kinevezését - értesült több forrásból a 24.hu.
Tóth Tamást június 10-én nevezte ki a belügyminiszter, miután elődje tragikus hirtelenséggel elhunyt. A Belügyminisztérium nem reagált érdemben a lap kérdésére, annyit írtak, ha lesz mondandójuk, kiadnak egy közleményt.
Tóth Tamás 2010-14 között budapesti rendőrfőkapitány volt, majd 2016-tól a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságát vezette.
Tóth pár éve egy bizottsági meghallgatáson
Fotó:












