Nový film Stevena Sipeberga Den odhalení, který před týdnem vstoupil i do českých kin, budí rozpaky. Co si vědci myslí o režisérově tvrzení, že že „mimozemšťané tu byli, jsou a kdo ví, možná tu byli vždy“?Článek obsahuje spoilery.
Filmové sci-fi Den odhalení režiséra Stevena Spielberga mohlo být dobrý film, ale není. Klade si důležitou otázku: jak by lidstvo zareagovalo, kdyby se dozvědělo, že ve vesmíru nejsme sami? Když na ni však začne odpovídat, film skončí.
Místo toho sledujeme prvoplánový zápas mezi dobrem a zlem – „zlými“ vládními institucemi, které nám osmdesát let tají, že mezi námi žijí mimozemšťané, a „dobrými“ občany, kteří jen touží po pravdě.
Zaměňte mimozemšťany za vakcíny a léky na covid a dostanete déjà vu z pandemie včetně „udatného whistleblowera“, který „bojuje se systémem“ a řekne nám, „jak to doopravdy je“.
Zlovolný Wardex









