To są naprawdę dobre dni dla polskiego tenisa. Najpierw sensację sprawiła Maja Chwalińska, która doszła do finału Roland Garros, potem Kamil Majchrzak zdobył tytuł w 's-Hertogenbosch, a teraz sukces w turnieju WTA 125 w Figueira da Foz odniosła Martyna Kubka, która pokonała najwyżej rozstawioną Alinę Korniejewą i awansowała do ćwierćfinału.
Sebastian Sienkiewicz / Sebastian Sienkiewicz / PressFocus
Martyna Kubka nie jest zawodniczką z pierwszych stron gazet, ale ostatnie kilka tygodni jest dla niej szczególnie udane. Polka dotarła do finału turnieju WTT W50 w Hurghadzie, półfinału turnieju WTT W75 w Koszycach oraz półfinałów turnieju WTT W50 i WTT W75 w Lopocie.
Zobacz wideo Hit! Polonia w Chicago oszalała na punkcie Lewandowskiego
Wielki sukces Polki! W rankingu dzieli je ponad 100 miejsc






