16 czerwca 2026, 13:16

Lotnisko w Radomiu po raz kolejny znalazło się w centrum zainteresowania. Wszystko ze względu na samolot, który przyjęło w minioną niedzielę. Po krótkiej przerwie maszyna ruszyła w dalszą podróż na... Madagaskar. - Lekko się zdziwiliśmy - relacjonowali pasażerowie w rozmowie z serwisem echodnia.eu.

Fot. Marcin Kucewicz / Agencja Wyborcza.pl

Niedzielny lot przykuł uwagę z kilku względów. Przede wszystkim 14 czerwca po raz pierwszy na płycie lotniska w Radomiu pojawił się nietypowy dla tego miejsca samolot do podróży międzykontynentalnych. Wydarzenie przyciągnęło prawdziwe tłumy, wśród których nie brakowało miłośników lotnictwa.

Zobacz wideo Lotnisko w Katarze zachwyca. Przepych, drogie marki i... park