Lotnisko w Radomiu po raz kolejny znalazło się w centrum zainteresowania. Wszystko ze względu na samolot, który przyjęło w minioną niedzielę. Po krótkiej przerwie maszyna ruszyła w dalszą podróż na... Madagaskar. - Lekko się zdziwiliśmy - relacjonowali pasażerowie w rozmowie z serwisem echodnia.eu.