Június elején számoltunk be arról, hogy Gróf Dávid mellett a háromszoros svájci válogatott Stefan Gartenmann is távozik a Ferencvárostól.

A dán állampolgársággal is rendelkező védő 2024 nyarán a Midtjyllandtól érkezett az FTC-hez, amelyben összesen 59 tétmeccset játszott és 5 gólt szerzett.

Az volt az ígéret, hogy hosszabbítanak vele, aztán jött a választás

Gartenmann a Bold nevű dán lapnak most úgy nyilatkozott: annak ellenére távozott a klubtól, hogy mindkét fél nyitott volt a szerződéshosszabbításra.

Azt az ígéretet kaptam, hogy szeretnének velem hosszabbítani. De aztán jött ez az egész választási cirkusz Orbán Viktor körül, a futball pedig Magyarországon erősen függ attól, ami a legfelsőbb politikai szinten történik