Stefan Gartenmann, az FTC-től távozó svájci-dán védő azt mondja, a Fidesz választási veresége után nincs jó anyagi helyzetben a klub.

Stefan Gartenmann, az FTC-től távozó svájci-dán védő azt mondja, a Fidesz választási veresége után nincs jó anyagi helyzetben a klub.

„Magyarországon a futball szorosan összefügg azzal, ami a politika felsőbb szintjén történik” – mondta Stefan Gartenmann.