A Ferencváros elnöke, a Fidesz volt pártigazgatója és alelnöke még nem tudja pontosan, miként érinti klubját a kormányváltás. A Blikknek Kubatov Gábor azt mondja: jó viszonyt ápol az új sportállamtitkárral, Kálnoki Kis Attilával nyáron találkozik, akkor tisztázni tudják a fő irányokat.
Szerinte nem lehet pénzben kifejezni, mennyit veszít a Fradi a Tisza Párt győzelmével, mert sok minden mozog a klub költségvetésésében, nem tudni, mi lesz a „magyarszabállyal”, a tévéközvetítési jogokból befolyó összeg elosztásával, a Szerencsejáték Zrt. vagy az MVM támogatásával.
Az biztos, hogy a labdarúgóknál csökkenteni kell a játékoskeretüket, a bérköltségeket. Kubatov Gábor szerint a többi FTC-szakosztálynál nem lesz gond, a Fradiváros rendőrségi vizsgálatáról azt mondja: az kiváló projekt volt, talán a legnagyobb fájdalom, hogy azt nem hajthatták végre, de a Fradivárosra
fordított pénz minden fillérje a Ferencvárosban van, méghozzá pont úgy, hogy a magyar állam az adott támogatást nekünk megadta.
Szerinte ebből sem neki, sem a felügyelőbizottságnak vagy a Fradi vezetésének nem lesz problémája. Ősszel a tisztújító kongresszuson várhatóan újra indul az FTC elnöki posztjáért, de ha a klubnak az lenne az érdeke,






