U KOMPLEKSU bivše tvornice Sljeme u Sesvetama buknuo je požar u napuštenom skladištu u kojem se nalazio otpad. Očevid je u tijeku, a stanovnici upozoravaju da ovo nije prvi takav slučaj na tom području, prenosi HRT.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Stanovnici zabrinuti zbog učestalih požara

Lokalno stanovništvo navodi kako je na spomenutom području u posljednje vrijeme zabilježeno već nekoliko sličnih požara te da se nakon vatre osjeti neugodan miris paljevine.

"Čula sam da to navodno pale neka djeca. Navodno ima četiri-pet klinaca koji to rade i ne mogu ih uloviti", rekla je jedna stanovnica. "Navodno pale gume jer je ovdje uz ulaz nekada bila tvrtka s automobilima", dodala je.