DANAS je u Sesvetama izbio požar u napuštenoj tvornici, u blizini željezničkog kolodvora.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Iz Javne vatrogasne postrojbe Grada Zagreba potvrdili su da gori otpad na dva odvojena mjest te je u tijeku gašenje požara na oko 600 kvadratnih metara prostora.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .






