DANAS je u Sesvetama izbio požar u napuštenoj tvornici, u blizini željezničkog kolodvora.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Iz Javne vatrogasne postrojbe Grada Zagreba potvrdili su da su ugasili požar te saniraju područje. Gorio je otpad (stari namještaj, auto gume i felge) na odvojena mjesta, svako površine 30 metara kvadratnih.

Uzrok požara još nije poznat.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.