Moim największym marzeniem był powrót do domu. Zawsze chciałem wrócić do Polski i być bliżej rodziny i przyjaciół, ale też zawsze coś stawało mi na drodze - powiedział "Daily Mail".

Dawid Szulc po raz pierwszy przeprowadził się do Wielkiej Brytanii w 2005 roku w wieku 18 lat. Następnie wrócił do Polski, by skończyć studia. W 2015 roku przeniósł się na Wyspy na stałe. Zamieszkał w Crewe w hrabstwie Cheshire, godzinę drogi na południe od Manchesteru. Pracował jako konduktor w pociągu. Jak pisze „Daily Mail", zawsze jednak marzył o powrocie do Polski.

– Moim największym marzeniem był powrót do domu. Zawsze chciałem wrócić i być bliżej rodziny i przyjaciół, ale też zawsze coś stawało mi na drodze – powiedział gazecie.

klub wyborczej

kalendarium