Dlaczego się wyprowadzam? Bo mam wszystkiego w Polsce dość: od polityki po urzędy.
– Córka zdała maturę, jest już na studiach. Postanowiliśmy postawić wszystko na jedną kartę, wynająć nasz dom, i trochę na wariata przenieść się do Hiszpanii – mówi Anita spod Białegostoku.
– Na zawsze? – pytam.
– Najpierw na rok. A jak będzie super, a tak zakładamy, to sprzedamy dom z kredytem i kupimy tam mieszkanie.
– A wasz syn? Ma 11 lat.






