Su pirmąja banga iš II pakopos pasitraukus daugiau nei 500 tūkst. žmonių, Lietuvos bankas pateikia skaičius, kur žmonės leido atsiimtus pinigus.
O atsiimta jų ne tiek ir mažai – beveik 3 mlrd. eurų.
Lietuvos banko valdybos narys Marius Skuodis Seimo Biudžeto ir finansų komitete pateikė skaičius, kur gyventojai juos leido.
Balandžio mėnesio duomenimis, didžiausia dalis – 72 proc. atsiimtų lėšų, buvo tiesiog laikoma bankuose ir kredito įstaigose. Ši suma siekia per 2 mlrd. eurų.
„Pinigai buvo žmonių sąskaitose. Terminuotų indėlių išaugimo kol kas nematome“, – sakė M. Skuodis.






