Február közepén jött világra Megyeri Csilla és Sarciá Nicola első közös gyereke, Alessia Adriana. Az influenszer most nézett először szülői örömök elé, az ökölvívónak korábbi kapcsolatából már volt egy fia.

Az édesanya nemrég a Blikknek adott interjút, melyben elárulta, hogyan éli meg az anyaságot, és szeretnének-e majd kedvesével kistestvért a lányuknak.

Engem az anyaság lelkileg és testileg is feltölt. Persze bizonyos értelemben ki is vesz az emberből, de úgy érzem, amit elvesz, azt sokszorosan adja vissza. Jelenleg azon vagyok, hogy minél több időt tölthessek Alessiával, ugyanakkor nem zárkózom el attól sem, hogy a jövőben érkezzen még egy baba. Nico több gyermeket is szeretne, én viszont egyet látok reálisnak, akit szintén természetes úton szeretnék majd világra hozni

– osztotta meg a lappal Megyeri, akinek csodálatos volt az első szülésélménye.

Külön öröm számomra, hogy úgy tűnik, visszaállítják azt a rendszert, amelyben az állami kórházakban is lehetőség nyílik a választott orvosnál szülni. Ezt nagyon jó kezdeményezésnek tartom.