Nyári Dia áprilisban jelentette be, hogy megszületett második gyereke, akit férjével Emma Panninak neveztek el. Amikor a kislány egyhónapos lett a színésznő közösségi oldalán azt írta: „Egy hónapja többet voltam kórházban, mint eddig bármikor… tudtuk, hogy így lesz🤞🏼❤️ majd jó lesz, jól leszünk! Valamiért nem az átlagos utat kaptuk.”

Egy hónapra rá Nyári Dia részletesebben írt arról, milyen rendellenességgel született a kislánya – ezt a bejegyzését ide kattintva, a közösségi oldalán lehet elolvasni.

Csütörtökön hétéves kisfiával, Zéténnyel közös képet posztolt a színésznő, melyben röviden újabb helyzetjelentést adott lánya állapotáról:

Az elmúlt hetekben Emma testi épségéért, és Zéti lelkéért aggódtunk a legjobban. Azt hiszem, mindegyik jól van❤️‍🩹. Még kórházban vagyunk, de kaptunk egy kis kimenőt, csak ketten 👩🏼‍🦱👦🏼.