BRITANSKI premijer Keir Starmer izjavio je da namjerava sudjelovati na sljedećim općim izborima i odbacio nagađanja da mu se mandat bliži kraju.
U razgovoru s novinarima tijekom posjeta sjeverozapadnom Londonu, Starmer je rekao da je i dalje usredotočen na svoje dužnosti premijera i čelnika Laburističke stranke.
Starmer ne odustaje
"Ne, još imamo puno posla", rekao je kada su ga pitali bliži li se kraj njegovog mandata.
"Vrlo sam usredotočen na ono što smatram svojom odgovornošću i dužnošću, a to je zemlja", dodao je.









