Hosszú idő után először nem a félelem és a düh, hanem a jó érzés, a szolidaritás és a felszabadultság vitte ki az embereket az utcára.

Azzal, hogy az előző kormányt sikerült leváltani, nem oldódott meg varázsütésre minden probléma.

Pontban 3-kor elindult az idei Pride első kisteherautója.

Persze, hogy kevesebben vannak a tavalyinál, nem kell már tiltakozni semmi ellen, és baromi meleg van.

A Pride egyik szervezője külön köszöntötte azokat, akik először vannak kint a rendezvényen.

Hosszú idő után először nem a félelem és a düh, hanem a jó érzés, a szolidaritás és a felszabadultság vitte ki az embereket az utcára.