Problemy z wodą w podlubelskiej gminie Niemce. Myjemy się w misce
Wodę łapiemy do wiader, garnków, potem ją podgrzewamy, żeby się umyć. To wygląda jak średniowiecze, a nie XXI wiek - mówi mieszkanka Woli Krasienińskiej pod Lublinem. Wójt apeluje o oszczędzanie wody.