A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen tartott köszöntőjében a kormányfő egy szabadságát most újratanuló Magyarországról szólt, ahol nem annak kell félnie, aki be akarja tartani a törvényt, hanem annak, aki visszaél a helyzetével.

Magyar Péter szerint egy új korszak kezdődött.

A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen tartott köszöntőjében a kormányfő egy szabadságát most újratanuló Magyarországról szólt, ahol nem annak kell félnie, aki be akarja tartani a…

Az első sorban ott állt Szabó Bence, aki felszólalt, amikor törvénytelenséget látott.