A csoport másik meccsén Szenegál öt góllal küldte haza a világbajnokságról Irakot.

Dembélé már a 32. percben belőtte a harmadik gólját. Pillanatokra tűnt csak úgy, hogy a norvégok fordíthatnak, de még egy 11-est is kihagytak. Franciaország csoportelső.

A francia labdarúgó-válogatott nyerte meg az I csoportot, miután 3-1-re legyőzte a legnagyobb sztárjait pihentető Norvégiát – Ousmane Dembélé triplázott.

A csoport másik meccsén Szenegál öt góllal küldte haza a világbajnokságról Irakot.

Újabb három csoportban fejeződtek be a küzdelmek a labdarúgó-világbajnokságon. Az I csoportban Norvégia és Franciaország küzdött az elsőségért, végül a legutóbbi ezüstérmes simán…