Warszawski ratusz odniósł się do medialnych doniesień o zwolnieniu jednego z pracowników Zarządu Dróg Miejskich. Mężczyzna stracił pracę po tym, jak doniósł urzędnikom o możliwych nieprawidłowościach i uzyskał status sygnalisty. 'Ochrona sygnalistów nie ma charakteru bezwzględnego' - zaznacza urząd miasta.