W czwartek przed Sądem Okręgowym w Poznaniu ruszył proces ginekologa z Poznania, który podczas operacji 24-latki pozbawił ją możliwości zajścia w ciążę, usuwając jej m.in. macicę.

- Nie chciałem jej skrzywdzić - twierdzi ginekolog z Poznania oskarżony o okaleczenie 24-letniej Wiktorii. Buduje szczegółową linię obrony, ale pomija kluczowe pytanie.

W czwartek przed Sądem Okręgowym w Poznaniu ruszył proces ginekologa z Poznania, który podczas operacji 24-latki pozbawił ją możliwości zajścia w ciążę, usuwając jej m.in. macicę.