Stjepan Radeljić elismerte, az USA csapata elég jó, de azért nem szerénykedett az esélyekkel.

Stjepan Radeljić elismerte, az USA csapata elég jó, de azért nem szerénykedett az esélyekkel.

„I’m from Bosnia, take me to America” – énekelte a Dubioza Kolektiv régi slágerében, Džekóék pedig a Katar elleni győzelemmel történelmi vb-meccsre készülhetnek, szinte biztosan a…