Augusztus elsejétől a megyei lapok és a Magyar Nemzeti is csak szombaton jelenik meg.

A döntés a Békés Megyei Hírlapot, a Délmagyarországot, az Észak-Magyarországot, a Fejér Megyei Hírlapot, a Hajdú-bihari Naplót, a Kelet-Magyarországot, a Naplót, a Petőfi Népét, a…

Augusztus elsejétől a megyei lapok és a Magyar Nemzeti is csak szombaton jelenik meg.

Azt ígérik, hogy az új hetilapok tartalmasabb, olvasmányosabb formában jelennek majd meg.