Studenci chcą stołówki na Uniwersytecie Gdańskim. Trzy postulaty do rektora
Blisko 1200 studentów Uniwersytetu Gdańskiego podpisało się pod listem otwartym do rektora w sprawie utworzenia stołówki studenckiej. Władze uczelni mówią, że widzą problem i obiecują, że przedstawią go na ogólnopolskiej konferencji prorektorów.