Állításuk szerint a benzinárstop miatti veszteségeik elviselhetetlen mértékűre duzzadtak.

A kisbenzinkutakat képviselő Független Benzinkutak Szövetsége közleményben jelezte nemtetszését.

A védett ár miatt az előző kormány támogatási programot hozott létre a sokmilliárdos veszteség miatt, de a Tisza-kabinet ezt nem akarja végrehajtani. Június 26-án egynapos…

Azt állítják, hogy a benzinárstop március óta 7,5-8 milliárd forint veszteséget okozott nekik.

A kisbenzinkutak a hatósági árazás miatt elszenvedett veszteségeik kompenzációját követelik, illetve nehezményezik, hogy a Tisza bármikor visszavezethetővé tette az árkorlátozást.

Állításuk szerint a benzinárstop miatti veszteségeik elviselhetetlen mértékűre duzzadtak.

Nem értenek egyet a Tisza törvényjavaslatával, ami lehetővé tenné a védett ár visszavezetését.

Nem értenek egyet a Tisza törvényjavaslatával, ami lehetővé tenné a védett ár visszavezetését.

A Fidesz és a Tisza-kormány intézkedéseivel egyaránt gondjuk van.