Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zlikwidowali laboratorium chemiczne służące do produkcji substancji psychoaktywnych. Z zarekwirowanych chemikaliów można było wyprodukować do pół tony narkotyków.
Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zlikwidowali laboratorium chemiczne służące do produkcji substancji psychoaktywnych. Z zarekwirowanych chemikaliów można…