Zarobki lekarzy budzą emocje. Jedni mówią o 'kosmicznych stawkach', inni o systemie, który bez nadgodzin i kontraktów po prostu by się zawalił.

Zarobki lekarzy budzą emocje. Jedni mówią o 'kosmicznych stawkach', inni o systemie, który bez nadgodzin i kontraktów po prostu by się zawalił.

- Wkurza mnie hejt, że nasze zarobki rzekomo drenują system, a ludzie muszą stać w kolejkach. Gdyby każdy lekarz pracował tylko na jeden etat, to połowa szpitali w tym kraju by…