WARPTECHNEWS · LAB
HomeAIBusinessTechArchive
WARPTECH LAB NEWS

Warptech Lab News aggrega le notizie più rilevanti da oltre 700 fonti internazionali, con classificazione AI, TL;DR sintetici e timeline cluster su singole storie.

Navigazione

  • Home
  • Archivio
  • Editor's Brief
  • Cerca
  • Il tuo account
  • Newsletter tech/AI

Informazioni legali

  • Privacy Policy
  • Termini di servizio
  • Cookie Policy

© 2026 Sparktech S.R.L. — Tutti i diritti riservati. Sito gestito e manutenuto da Sparktech S.R.L.

Sede legale: Corso Libertà 55, 13100 Vercelli (VC), Italia · P.IVA / C.F. 02835910023 · Contatti: admin@warptechlab.com

Home
Storia in 2 fonti

Ile naprawdę zarabiają lekarze w Krakowie? Kontrakty warte dziesiątki tysięcy miesięcznie

Zarobki lekarzy budzą emocje. Jedni mówią o 'kosmicznych stawkach', inni o systemie, który bez nadgodzin i kontraktów po prostu by się zawalił.

Raccontata dakrakow.wyborcza.plwroclaw.wyborcza.pl

Confronto fonti

2 prospettive sulla stessa storia
AI · summaries
krakow.wyborcza.plStai leggendo17 h fa

Ile naprawdę zarabiają lekarze w Krakowie? Kontrakty warte dziesiątki tysięcy miesięcznie

Zarobki lekarzy budzą emocje. Jedni mówią o 'kosmicznych stawkach', inni o systemie, który bez nadgodzin i kontraktów po prostu by się zawalił.

originale
wroclaw.wyborcza.pl2 h fa

Anestezjolożka spod Wrocławia za 200 godzin w pracy dostaje 40 tys. zł miesięcznie. "Zarabiamy po prostu…

- Wkurza mnie hejt, że nasze zarobki rzekomo drenują system, a ludzie muszą stać w kolejkach. Gdyby każdy lekarz pracował tylko na jeden etat, to połowa szpitali w tym kraju by padła - przekonuje anestezjolożka ze…

Leggi questa versione → originale

Timeline cronologica

  1. mercoledì 24 giugno 2026·krakow.wyborcza.pl

    Ile naprawdę zarabiają lekarze w Krakowie? Kontrakty warte dziesiątki tysięcy miesięcznie

    Zarobki lekarzy budzą emocje. Jedni mówią o 'kosmicznych stawkach', inni o systemie, który bez nadgodzin i kontraktów po prostu by się zawalił.

  2. giovedì 25 giugno 2026·wroclaw.wyborcza.pl

    Anestezjolożka spod Wrocławia za 200 godzin w pracy dostaje 40 tys. zł miesięcznie. "Zarabiamy po prostu normalnie"

    - Wkurza mnie hejt, że nasze zarobki rzekomo drenują system, a ludzie muszą stać w kolejkach. Gdyby każdy lekarz pracował tylko na jeden etat, to połowa szpitali w tym kraju by…