Ponad 15 mln zł - tyle Powiatowe Przedsiębiorstwo Drogowo Budowlane wzięło za prace modernizacyjne w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w szpitalu w Sokółce. Problem w tym, że w czasie, gdy PPDB przygotowywało się do przetargu, w jego radzie nadzorczej zasiadała dyrektorka tego szpitala Marta Anna Aniśkiewicz. Ona twierdzi, że rezygnację złożyła wcześniej. Ale i tak sprawą zajęła się prokuratura.

Ponad 15 mln zł - tyle Powiatowe Przedsiębiorstwo Drogowo Budowlane wzięło za prace modernizacyjne w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w szpitalu w Sokółce. Problem w tym, że w…

Ponad 15 mln zł - tyle Powiatowe Przedsiębiorstwo Drogowo Budowlane wzięło za prace modernizacyjne w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w szpitalu w Sokółce. Problem w tym, że w…