RUSIJA optužuje SAD da napušta ulogu posrednika u ratu nakon što je Trump pohvalio ukrajinske vojne uspjehe. Moskva izražava frustraciju jer Washington ne pomaže okončati rat pod ruskim uvjetima.

MOSKVA optužuje SAD da odstupa od uloge nepristranog posrednika u ukrajinskom sukobu, pojačavajući pritisak sankcijama nakon Trumpovog povratka.

U RAZMAKU od samo tri dana trojica visokih ruskih dužnosnika izjavila su, ne navodeći pojedinosti, da Washington nije ispunio ono što je bilo dogovoreno.

RUSIJA optužuje SAD da napušta ulogu posrednika u ratu nakon što je Trump pohvalio ukrajinske vojne uspjehe. Moskva izražava frustraciju jer Washington ne pomaže okončati rat pod…