Pięć lat temu Emilia zamieniła Stany Zjednoczone na Polskę. Studiowała, uczyła się języka i próbowała odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Dziś przyznaje, że czas spędzony nad Wisłą był ważnym doświadczeniem, ale nie takim, jakiego się spodziewała. W instagramowej rozmowie otwarcie opowiedziała, dlaczego zdecydowała się na powrót do domu.