Il vicepremier e ministro della Difesa Władysław Kosiniak-Kamysz ha annunciato che il 29 giugno a Gdynia sarà firmato un accordo con la Svezia. Prevede la fornitura di tre sottomarini A26 tipo Blekinge per la Marina militare polacca, costruiti da SAAB #EuropeNews

Umowa na zakup trzech okrętów podwodnych od Szwecji zostanie podpisana 29 czerwca w Gdyni - poinformował wicepremier, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz. Dodał, że w ramach umowy…

Il vicepremier e ministro della Difesa Władysław Kosiniak-Kamysz ha annunciato che il 29 giugno a Gdynia sarà firmato un accordo con la Svezia. Prevede la fornitura di tre…