Azt állítják, hogy a benzinárstop március óta 7,5-8 milliárd forint veszteséget okozott nekik.

A kisbenzinkutakat képviselő Független Benzinkutak Szövetsége közleményben jelezte nemtetszését.

A védett ár miatt az előző kormány támogatási programot hozott létre a sokmilliárdos veszteség miatt, de a Tisza-kabinet ezt nem akarja végrehajtani. Június 26-án egynapos…