A Magyar Kerékpárosklub elnöke 46 perc iszapjárás után ért át a túlpartra, videót is készített az útról.
„Az iszapban járás kimerítő, és nem is túl gusztusos” – írta a tó átsétálásáról Kürti Gábor.
Videón is látható a gyaloglás.