Un elev din Oradea a dat Evaluarea Națională din patul de spital, după ce a leșinat în dimineața primului examen
Un elev de clasa a VIII-a de la Colegiul Național Emanuil Gojdu din Oradea a susținut prima probă de la Evaluarea Națională internat în spital, după ce,