W jeden weekend ten sam rowerzysta dwa razy zatrzymany za jazdę po pijanemu
Jazda na rowerze kojarzy się ze zdrowym stylem życia. Jak się okazuje, nie jest to jednak reguła. Rowerzysta spod Nowego Miasta Lubawskiego w weekend dostał mandaty na 6 tys. zł.