A miniszterelnök bemutatja a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalról szóló javaslatot és a régóta ígért Alaptörvény-módosítást, amivel eltávolítanák Sulyok Tamást és más közjogi tisztségviselőket. Percről percre követjük az ülést.

„13 órától a Parlamentben ismertetem a bábok eltávolítását és a Vagyonvisszaszerzési Hivatalt. + még valamit” – írta Magyar Péter.

A miniszterelnök bemutatja a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalról szóló javaslatot és a régóta ígért Alaptörvény-módosítást, amivel eltávolítanák Sulyok Tamást és…