W poniedziałek rano stołeczna policja wznowiła poszukiwania nastolatka, który dzień wcześniej wszedł z kolegą do Wisły. Z wody wyszedł tylko jeden z nich.

Trwają poszukiwania mężczyzny, który w sobotę wieczorem zaginął na Zalewie Mietkowskim pod Wrocławiem. Wraz z drugą osobą pływał na desce SUP.

W poniedziałek rano stołeczna policja wznowiła poszukiwania nastolatka, który dzień wcześniej wszedł z kolegą do Wisły. Z wody wyszedł tylko jeden z nich.