Vízkorlátozást vezettek be a Hajdú-Bihar megyei Nagyrábén szombaton, értesült az RTL Híradó. A helyiek szerint napközben sem főzni, sem mosni nem tudtak. A hőség miatt növekedett meg a vízfogyasztás

Vízkorlátozást vezettek be a Hajdú-Bihar megyei Nagyrábén szombaton, értesült az RTL Híradó. A helyiek szerint napközben sem főzni, sem mosni nem tudtak. A hőség miatt növekedett…

Zalaszentgrót térségében eddig összesen 29 településen kellett másodfokú vízkorlátozást elrendelni, főleg az ivóvízhálózatról történő öntözések miatt.