Ministerstwo Nauki ogłosiło laureatów pierwszej edycji rankingu, który ma promować szkoły wyższe 'dostępne, bezpieczne i włączające''. Na podium znalazły się dwie stołeczne uczelnie - Akademia Leona Koźmińskiego oraz Uniwersytet Warszawski. Słusznie?