30 mln mieszkańców otrzymało zaskakujące alerty z systemu obrony cywilnej. "Ludzie, przybyliśmy"
Hakerzy włamali się do krajowego systemu ostrzegania ludności i rozesłali fikcyjne komunikaty. Alarm o 'ekstremalnym zagrożeniu' dostało około 30 milionów Brazylijczyków - podaje gazeta 'Veja'.