Korki, niebezpieczne manewry i setki wypadków. Wjazd do Nowego Sącza od lat należy do najbardziej problematycznych odcinków dróg w Małopolsce. Teraz drogowcy rozpoczynają przygotowania do budowy nowej dwupasmówki, która rozładuje ruch i poprawi bezpieczeństwo.