Tizenhat év után vette át a stafétabotot az Európai Tanácsban Magyar Péter. A miniszterelnök az állam- és kormányfők ülése előtt azt ígérte: vitákat is vállalva áll ki a magyar érdekek mellett. De vajon mindent elért, amit szeretett volna? Hogyan értékeli a kétnapos találkozó lezárta után a tanácskozást? Kövesse velünk Magyar Péter brüsszeli sajtótájékoztatóját.

Első alkalommal vehet részt és képviseli hazánkat miniszterelnökként EU-csúcson Magyar Péter, aki ennek örömére hosszú videóban jelentkezett be Brüsszelből, az egykori…

Első uniós csúcstalálkozójára érkezett Magyar Péter miniszterelnök, aki mindjárt több egyeztetéssel kezdte brüsszeli tartózkodását. Az ülés kezdete előtt azt ígérte, hogy mindig a…