Prokuratura Regionalna w Gdańsku już drugi raz umorzyła śledztwo w sprawie niedopełnienia obowiązków przez urzędników w związku ze sprawą śmierci Kamila z Częstochowy. Śledczy ocenili, że nikt nie miał świadomości, że w rodzinie dochodziło do przemocy.

Prokuratura Regionalna w Gdańsku już drugi raz umorzyła śledztwo ws. niedopełnienia obowiązków przez urzędników w związku ze sprawą śmierci Kamila z Częstochowy. Śledczy ocenili,…

Prokuratura Regionalna w Gdańsku już drugi raz umorzyła śledztwo w sprawie niedopełnienia obowiązków przez urzędników w związku ze sprawą śmierci Kamila z Częstochowy. Śledczy…