Niedzisiejsi bohaterowie, szczypta ironii i historie, za którymi się tęskni, opowiedziane muzyką. Tak zapowiada się 'Stacyjka Zdrój' - ostatnia w tym sezonie premiera Teatru Bagatela. Spektakl w reżyserii Adama Opatowicza, oparty na twórczości Kabaretu Starszych Panów, oficjalnie trafi na afisz 20 czerwca.