"Mániás szakaszba került" – Noszály Sándor kórházba került, testvére szólalt meg az állapotáról | 24.hu
Nővére szerint a fogyókúra és a sok edzés miatt túl gyorsan ürült ki a bipoláris zavarára szedett gyógyszer az egykori teniszcsillag szervezetéből, ami így már nem hatott.