Közel két évvel azután, hogy mentális problémái miatt kórházba került, nemrég ismét ráijesztett követőire Noszály Sándor. Az egykori teniszező ismét furcsa videókat tett közzé a közösségi oldalán, egy mentőautóból élőzött.

Kapcsolódó

Az ügyvédemet már felhívtam. Én vagyok a bipoláris bolond, aki túl sokat tudott. (…) Életemben nem voltam erőszakos, még verbálisan sem, fizikailag sem. És elvisznek a mentők. Megmérték a vérnyomásomat, tökéletes. Meditálni tudok a fa tetején fél lábon három évig, de elvisznek a mentők. A nővérem segít nekem, az anyám segít nekem. De mi a tanulság? Hogy légy hű önmagadhoz

– idézte a Blikk Noszályt, aki megengedte a szakembereknek, hogy elvigyék a saját orvosához.

Az egyik videó alatt az egykori Nagy Ő nővére, Noszály Andrea is hagyott egy kommentet a testvéréért aggódóknak.