Rekordközeli hőmérsékletre számíthatunk, az enyhülés majd az lesz, amikor csak kevéssel átlag felettire "hűl le" a levegő.

A hidegfront és a viharok elvonulnak, hétfőtől rákapcsol a forróság.

Rekordközeli hőmérsékletre számíthatunk, az enyhülés majd az lesz, amikor csak kevéssel átlag felettire "hűl le" a levegő.

Újpesten 35,1 fokot regisztráltak pénteken kora délután.

Végre itt a nyár, és meleg az idő.