Dwaj biegli z Argentyny będą uczestniczyć w śledztwie dotyczącym śmierci polskiej aktywistki Moniki Silvy Koniuszek w charakterze obserwatorów. 'Ekwador oczekuje na odpowiedź polskich władz w sprawie złożonego wniosku o współpracę techniczną' - poinformowało MSZ tego kraju.

Dwaj biegli z Argentyny będą uczestniczyć w śledztwie dotyczącym śmierci polskiej aktywistki Moniki Silvy Koniuszek w charakterze obserwatorów. 'Ekwador oczekuje na odpowiedź…

Polska prokuratura sprawdza, czy śmierć Moniki Silvy Veras mogła zostać upozorowana. Obecnie, zdaniem Waldemara Żurka, nic na to nie wskazuje, ale jak zaznaczył, 'w przypadku…